<<  Kurumsal  >>

Şahinbey Gayrimenkül; İnşaat taahüt sektöründe profesyonel olarak hizmet vermektedir. Amacımız;, sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve makul fiyata konutlar inşa ederek, siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.

Amacımız; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve makul fiyata konutlar inşa ederek, siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.

Gerçekleştirdiğimiz her projede, bir öncekinden daha iyisini yapmayı ana hedef olarak belirliyor, seçkin konutlar inşa etmeye devam ediyoruz.

Projelerimizi;

Sürekli iyileştirme ve geliştirmenin gücüne inanan kurum anlayışı çalışıyoruz. Her yeni projesine müşteri kitlesini cezbedecek yeni fikirler ekliyor ve tecrübemizi artırıyoruz.

Ardı sıra gelen projeler ve başarılı çalışmalardan sonra " Altın Damla Evleri" evleri ile birlikte konut projelerinde optimum performans hedefini en temel yönerge adına yakışır çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli yapı inşaasına özen göstermek, kalite politikamızdır.

Şahinbey Gayrimenkül   Tüm Hakları Saklıdır.
Adres: Fetih Mah. Adana Çevre Yolu No:113 Karatay / Konya / TÜRKİYE
Tel : +90 332 346 06 10    Gsm : +905 32 607 50 05
E-mail : bilgi@sahinbeygayrimenkul.com
Konya Insaat